|
 


Zabiegi z wykorzystaniem
specjalistycznej aparatury

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Skin solution - POWER LIFT
Nowa Era w kosmetologii estetycznej

Dzięki intensywnie rozwijającej się technologii
mogę zaproponować Państwu innowacyjne zabiegi pozwalające na niezwykle skuteczną walkę z efektami starzenia się skóry.
Zabieg mezoterapii mikroigłowej Power Lift
to nie tylko zwykła pielęgnacja, lecz dogłębne poprawienie jakości skóry.
Można się pokusić o stwierdzenie, iż efekty systematycznego korzystania z zabiegów
są porównywalne do „liftingu”, ale bez operacji.

Zaletą tych rozwiązań jest natychmiastowa efektywność idąca w parze z brakiem przeciwwskazań oraz bardzo szybkim powrotem pacjenta po zabiegu do aktywnego życia. Zabieg jest prawie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego naskórka. Wykorzystywany jest również jako terapia uzupełniająca dla pacjentów lekarzy medycyny estetycznej.

DZIAŁANIE

 • Intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka
 • Natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych
 • Reaktywacja wszystkich funkcji skóry
 • Regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym
 • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • Redukcja zmarszczek mimicznych
 • Poprawa owalu twarzy
 • Polepszenie elastyczności skóry

Ponieważ naskórek regeneruje się w pełni po czterech dobach od wykonanego zabiegu, kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja domowa, która właściwie prowadzona wymiernie podnosi efekty kuracji o 50%. Polecam stosowanie w tym celu dermaceutyków o wysokiej koncentracji składników aktywnych:

POWER HYALURON
- dostarcza i wiąże wilgoć w skórze, dzięki funkcjom wypełniającym spłyca linie zmarszczek
i napina naskórek

POWER TONIC
- przy codziennej pielęgnacji reguluje przepuszczalność naskórka, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, wygładza i nawilża

POWER LIFT
- wypłyca linię zmarszczek

MASKA HYDROŻELOWA
- może być wykorzystana jako szybki zabieg bankietowy (niweluje opuchliznę, rozjaśnia, intensywnie nawilża)

 

Rozbijanie tkanki tłuszczowej metodą VaCaVite

Ta oparta na technologii ultradźwiękowej metoda kawitacyjna pozwala na niszczenie komórek tłuszczowych bez negatywnego wpływu na otaczające tkanki. Chociaż ścisła dieta, silna wola
i intensywne ćwiczenia fizyczne przyczyniają się do zrzucenia zbędnych kilogramów, to fałdy skórne, duże pośladki, czy podbrzusze z reguły pozostają. Przez lata jedynym ratunkiem był chirurgiczny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej - liposukcja. VaCaVite jest nieinwazyjną, bezpieczną i bezbólową alternatywą dla tej operacji.

Tłuszcz uwolniony w czasie zabiegu ze zniszczonych komórek jest wchłaniany w postaci trójglicerydów przez płyny międzykomórkowe. Trójglicerydy  są natychmiast metabolizowane
do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, które to są wchłaniane przez układ limfatyczny
i transportowane do wątroby i komórek potrzebujących energii. Wątroba w naturalny sposób rozkłada kwasy tłuszczowe, a zniszczone komórki są wydalane przez układ limfatyczny.

Pojedynczy zabieg trwa ok.40 minut. Zaleca się od 3 do 6 sesji w zależności od grubości
i struktury tkanki tłuszczowej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nie są odczuwalne dolegliwości pozabiegowe i można zaraz wrócić do swoich codziennych zajęć.

 

Mikrodermabrazja Diamentowa

jest metodą mechanicznego złuszczania (peelingu) naskórka warstwa po warstwie.
Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.
Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Przesuwają się one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania
ani powstania blizn.
Istnieje możliwość częstego powtarzania zabiegu, może on być stosowany nawet u osób
o wrażliwej i płytko unaczynionej skórze.
Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu.
Wygląd skóry wyraźnie się poprawia i wykazuje ona zdolność do wygładzenia, spłycenia zmarszczek. Z każdą sesją efekty pogłębiają się, skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego kolorytu i wyglądu.
Bardzo wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie zostają usunięte, następuje eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników.


DEPILACJA LASEROWA - IPL

Depilacja laserowa inaczej „epilacja", czyli trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera niszczącego cebulki włosowe.
Depilacja laserowa polega na wykorzystaniu energii laserowej w celu zatrzymania na długi czas wzrostu włosów. Światło lasera jest pochłaniane przez ciemny barwnik cebulki, po dojściu do niej zmienia się w ciepło i cebulka ulega zniszczeniu bez uszkodzenia otaczającej skóry.
Należy wykonać cykl zabiegów, w odstępach od czterech do ośmiu tygodni, aby zobaczyć satysfakcjonujące rezultaty. Po zabiegu depilacji laserowej włosy zaczynają odrastać, ale po około dwóch tygodniach wypadają. Za każdym razem odrasta coraz mniej włosów. Widoczne efekty są u osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach, ale można osiągnąć dobre wyniki również w przypadku ciemniejszej karnacji. Depilacja laserowa IPL nie jest zbyt skuteczna w przypadku osób o jasnych i białych włosach.

Zalecenia przed zabiegiem

Sam proces laserowego usuwania owłosienia jest bezpieczny, ale osoby chcące poddać się zabiegowi muszą wziąć pod uwagę przeciwwskazania związane z ich aktualnym stanem zdrowia
i przyjmowanymi lekami, o których zostaną poinformowane.


LASEROTERAPIA IPL - LECZENIE TRĄDZIKU

Leczenie zmian trądzikowych za pomocą laseroterapii IPL polega na tym, że energia fal likwiduje bakterie odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych. Pacjenci cierpiący na trądzik odczuwają znaczną poprawę, widzą redukcję wykwitów i stanów ropnych. Kuracja wymaga kilku zabiegów i można ją łączyć z innymi terapiami.

Za pomocą lasera można pozbyć się zarówno trądziku z twarzy, jak i pleców czy innych okolic ciała. Laser dotrze do każdego miejsca, jeśli zachodzi taka potrzeba. Cała kuracja laserowa
trwa około kilkunastu minut (w zależności od rozległości zmian). Trzeba jednak pamiętać,
że skorzystanie z jednorazowego zabiegu nie przyniesie zbyt wiele korzyści.
By uzyskać zadowalający rezultat, należy poddać się kilku seriom zabiegu.
Po zabiegu nie są widoczne żadne „efekty uboczne” .
Laserowe usuwanie trądziku to koniec kłopotów z wykwitami skórnymi. To także delikatna, gładka, promienna i zregenerowana skóra. Warto bowiem wiedzieć, że laser może działać także fotoodmładzająco.
Przed zabiegiem, a także w trakcie wykonywania kolejnych serii laserowego usuwania trądziku, należy bezwzględnie zrezygnować z opalania naturalnego i opalania w solarium. W trakcie laserowego leczenia zmian trądzikowych koniecznością jest odstawienie wszelkich specyfików kosmetycznych, które zawierają w swoim składzie alkohol.

 

FOTOODMŁADZANIE

Zatrzymać czas to marzenie większości osób. Zmarszczki, zmiany skórne, przebarwienia
i plamki na ogół nie wpływają korzystnie na nasz wygląd. Można się z tym albo pogodzić albo szukać metod, które sprawią, że skóra będzie bardziej gładka.
Jednym ze sposobów jest fotoodmładzanie skóry.
Światło IPL zamienia hemoglobinę lub melaninę na ciepło, które niszczy wadliwie komórki,
a te położone głębiej pobudza do wytwarzania kolagenu. Skóra znacznie się wygładza.
Aby efekt był widoczny należy poddać się serii zabiegów w regularnych odstępach czasu.
Fotoodmładzanie nie jest zabiegiem bolesnym. Można w czasie zabiegu odczuwać mały dyskomfort, zwłaszcza podczas kierowania wiązki na miejsce ze zmianą, która ma być wyleczona. W przeciwieństwie do tradycyjnych, popularnych niegdyś metod jak dermobrazja i peeling głęboki (np. azjatycki) fotoodmładzanie pozwala prawie natychmiast po zabiegu normalnie funkcjonować czy pokazać się w miejscu publicznym bez widocznych, krępujących zaczerwienień. Inne metody są bolesne i bardziej inwazyjne. Po fotoodmładzaniu skóra po kilku dniach łuszczy się po to, by za moment stać się gładszą.

 

PEELING KAWITACYJNY

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem,
które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

 • bezboleśnie, szybko i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
 • sterylizuje obszar poddany zabiegowi co zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych
 • nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać na skórze naczyniowej i wrażliwej
 • wspomaga leczenie trądziku pospolitego
 • rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne
 • przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcji stosowanych później preparatów

Spektakularne efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z SONOFOREZĄ czyli wprowadzaniem składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej.