|
 


 

Depilacja

Idealna skóra jest: świetlista, świeża, gładka…
i pozbawiona nadmiernego owłosienia.
Stąd oferuję Ci najskuteczniejsze metody
walki z niepożądanymi włoskami.

Proponuję pełen zakres usług zabiegów według najwyższych standardów, wykonywanych różnymi technikami przy użyciu wosku: miękkiego, twardego i Ekstra Film Wax, które nie wymagają stosowania pasków.

Metody te umożliwiają perfekcyjną depilację nawet trudnych i wrażliwych okolic bez ryzyka podrażnień. Przy każdym zabiegu stosuję kosmetyki pielęgnujące skórę przed i po depilacji, hiszpańskiej firmy Depileve.


Jako jedna z nielicznych wykonuję depilację intymną
i brazylijską metodą bezpaskową !


Polecam także trwałe usuwanie owłosienia za pomocą aparatu - IPL.

DEPILACJA LASEROWA - IPL
Depilacja laserowa inaczej „epilacja", czyli trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera niszczącego cebulki włosowe.
Depilacja laserowa polega na wykorzystaniu energii laserowej w celu zatrzymania na długi czas wzrostu włosów. Światło lasera jest pochłaniane przez ciemny barwnik cebulki, po dojściu
do niej zmienia się w ciepło i cebulka ulega zniszczeniu bez uszkodzenia otaczającej skóry. Należy wykonać cykl zabiegów, w odstępach od czterech do ośmiu tygodni, aby zobaczyć satysfakcjonujące rezultaty. Po zabiegu depilacji laserowej włosy zaczynają odrastać,
ale po około dwóch tygodniach wypadają. Za każdym razem odrasta coraz mniej włosów. Widoczne efekty są u osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach, ale można osiągnąć dobre wyniki również w przypadku ciemniejszej karnacji. Depilacja laserowa IPL nie jest zbyt skuteczna w przypadku osób o jasnych i białych włosach.

Zalecenia przed zabiegiem
Sam proces laserowego usuwania owłosienia jest bezpieczny, ale osoby chcące poddać się zabiegowi muszą wziąć pod uwagę przeciwwskazania związane z ich aktualnym stanem zdrowia i przyjmowanymi lekami, o których zostaną poinformowane.